Noormeeste U18 sarjas selgitavad meistri BC Tartu ja TTÜ Korvpallikool/TSK

-Aleksander Oliver Hint | Foto: Siim Semiskar

Noormeeste U18 meistrivõistlustel kohtuvad pühapäevases finaalis BC Tartu ja TTÜ Korvpallikool/TSK. Kui tartlaste triumfist juba kirjutasime, siis teises poolfinaalis mängis TTÜ 85:60 üle Tallinna Kalev/TSK.

TTÜ Korvpallikool pani kohe esimesest veerandist oma paremuse maksma, kui avaneljandik võideti 10 ning teine periood 12 punktiga.

Võitjate parimana kogus Aleksander Oliver Hint 22 punkti, Arthur-Herman Entsik tõi 18 silma ja 10 lauapalli ning Karl-Gustav Paloots 10 silma. Kaotajate poolel kogus Marcus Merimaa 17 punkti ja Pavel Ussov lisas 12 silma.

Pühapäeval algusega 13.30 toimub Jüri spordihoones pronksikohtumine Keila Korvpallikooli ja Tallinna Kalev/TSK vahel ning kell 15.00 algavas finaalis mängivad BC Tartu ja TTÜ Korvpallikool/TSK.