fbpx
Close

Rakvere Tarva tagaliin täienes tuttava mängumehega USA-st

Avatar
-Devin Lee Harris | Foto: Siim Semiskar

Eesti ja Läti klubide ühise korvpalliliiga hooaja eel sõlmis Rakvere Tarvas lepingu mullusest tuttava tagamängija Devin Lee Harrisega vahendas Virumaa Teataja. Mullu tõi 182 cm hea põrkega mängumees keskmiselt 31,1 minutiga 13,1 punkti, 4,6 lauapalli, 5,2 korvisöötu ja 2,1 vaheltlõiget mängus.

Kuna kohalik korvpallistaar Kristo Saage jätkab karjääri esiliiga klubis Rae Koss/Hansaviimistlus, siis oli Tarval Sten Saaremäeli kõrvale vaja veel üht head mängumeest. Harrise näol leiti pallur, kellele Eesti liiga füüsiline mäng ja tase on meeltmööda.

Virumaa Teataja andmetel on lepingupunktid korvpalluri ja klubi poolt põhjalikult läbi arutatud, aga omaette väljakutse pakub segasevõidu olukord reisimisega seotud teemadega, sest koroonaviiruse levik seab jätkuvalt piiranguid.

“Olukord on huvitav, sest järjest rohkem lisandub nimekirja riike, kust saabujad peavad minema kaheks nädalaks karantiini,” kõneles Tarva meeskonna mänedžer Arnu Lippasaar. “Devin pani allkirja lepingule alla, aga nüüd on nuputamist, kuidas me ta siia saame. Päris põnev situatsioon, sest asjad muutuvad pidevalt ja tuleb jälgida, kas, millisest kandist ja kuhu üldse lennukid tulevad.”

Lisaks möödunud hooajal rakverlasi tublisti aidanud ameeriklasest tagamängijale on Tarval tuntumatest palluritest käed löödud veel nelja mehega. Nendeks on Kaido Saks, Renato Lindmets, Sten Saaremäel ja Marcus Merimaa.

scroll to top
Inline
Inline