Oliver Balõtsevi 26 punkti ja 20 lauapalline kaksikduubel viis Rakvere pronksimängus võidule

-Rakvere Spordikool/Tarvas U14 meeskond | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli meistrivõistluste U14 vanuseklassi pronksimängus alistas Rakvere Spordikool/Tarvas tulemusega 85:67 (21:18, 26:14, 23:15, 15:20)  KK Hito/BC Karjamaa.

Tasavägise avaveerandi järel asus Rakvere juhtima 21:18. Teise mänguperioodi alguses tegi Tarvas 8:1 vahespurdi ja läks 10 punktiga ette – 29:19.  HITO vastas omakorda 7:0 spurdiga ning tuli kiirelt mängu tagasi. Poolajapausiks suurendas Tarvas siiski vahe 15-punktiliseks – 47:32.

Kolmandat veerandit alustas paremini HITO, kuid otsustavaks mänguperioodiks kasvatas põhiturniiril A-alagrupi võitnud Tarvas eduseisu 23-punktiliseks – 70:47. Viimane veerandaeg mängu suurt muutust ei toonud ja Tarvas võttis U14 vanuseklassi pronksmedalid, kirjutab Basket.ee.

Võitjate parimana tegi 26 punkti ja 20 lauapalliga võimsa kaksikduubli Oliver Balõtsev. Karl Ristna lisas 20 ning Georg-Richard Aare ja Teiren Tõldi arvele kogunes 15 silma. Hito poolelt tegid enim skoori Kaspar Kaukes 18, Tanel Maalma 17 ja Kaspar Käen 15 punktiga.

-KK Hito/BC Karjamaa | Foto: Siim Semiskar

Noormeeste finaalis kell 18:15 kohtuvad Tiit Soku KK/SK Nord 1 ja Audentese SK.