fbpx
Close

Oma klienti taevani kiitev agent: NBA klubid on minuga viimastel aastatel tuhandeid kordi suhelnud

-Facundo Campazzo | Foto: Siim Semiskar

-Facundo Campazzo | Foto: Siim Semiskar

Madridi Reali korvpallimeeskonna 29-aastane ja 181 cm pikkune tagamängija Facundo Campazzo on ennast viimaste Euroliiga hooaegadega mänginud NBA klubide huviorbiiti. Hiljuti kinnitas mehe agent Claudio Villanueva ümber nurga kuuldusi, et tema kliendi vastu tunnevad huvi teiste seas ka San Antonio Spurs ja Dallas Mavericks.

“Et asi selgeks oleks, siis võin selle välja öelda, et viimase kahe aasta jooksul ja eriti sel hooajal on NBA skaudid minuga suhelnud tuhandeid kordi. Campazzo on hetkel parim mängujuht Euroopas, mis tähendab, et ta on Euroopa kolme parema mängija hulgas,” kiitis Villanueva oma klienti väljaandele Basquetplus.

Ta jätkas: “Oleks hullumeelne, kui NBA klubid ei hoiaks Euroopa parematel silma peal. Aga hetkel midagi konkreetset rääkida pole, sest NBA ei tea veel isegi, kuidas nad tänavuse hooaja lõpetavad ja kas üldse. Ja kui alustatakse valmistumist 2020/21 hooajaks, siis pole veel teada palgalimiit.”

“Seega, kui te küsite minu käest, kas NBA klubid on Campazzo kohta küsinud, siis vastan, et jah, tuhandeid kordi. Aga täna midagi konkreetset veel pole,” võttis agent oma jutu lühidalt kokku.

Madridi Real oli enne hooaja katkestamist 22 võidu ja 6 kaotusega Euroliigas teisel kohal ning Campazzo 28 kohtumise keskmised näitajad olid 23,4 minutit, 9,9 punkti, 7,1 resultatiivset söötu, 2,3 lauapalli ja 1,4 vaheltlõiget.

scroll to top