Omavahel kohtunud Treieri ja Jurkatamme duellist väljus võitjana Treieri koduklubi

-Kaspar Treier | Foto: Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia Serie A2 liigas olid teises voorus vastamisi Kaspar Treieri koduklubi XL Extralight Montegranaro ja Mikk Jurkatamme meeskond Ravenna OraSi. Treieri koduklubi võttis võõrsil suure 101:67 võidu.

Esimesel poolajal väga kindlat mängu näidanud ning teise veerandi koguni 24:6 võitnud Montegranaro juhtis poolajaks juba 54:26. Kolmandal veerandajal suurendati edu veelgi minnes neljandale veerandile vastu 78:44 eduseisus. Viimane veerandaeg oli juba vormistamise küsimus, mis jäi viiki 23:23.

Montegranaro suurimad punktitoojad olid Jeremy Simmons 22 punkti ja 9 lauapalliga ning 18 silma visanud Lamarshall Corbett. Treieri arvele jäi 10 mänguminuti juures 5 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/2), 3 lauapalli ja 5 viga.

Ravenna OraSi poolel viskas Adam Smith 20 punkti. Paremuselt teiseks skoorijaks kerkinud Jurkatamm viskas 20 minutiga 12 punkti (kahesed 4/6, kolmesed 1/2, vabavisked 1/2) ja võttis 1 lauapalli.

Järgmise mängu peavad mõlemad meeskonnad juba nädala pärast (21.10). Montegranaro meeskond läheb võõrsil vastamasi G.S.A. Udine meeskonnaga. Seekord kodus mänginud Ravenna OraSi sõidab külla Hertz Cagliari klubile.