Mitt ja Erkmaa pidid vastu võtma kaotuse, Koršunovi koduklubi võidukas

-Kirill Koršunov | Foto: Erakogu

Itaalia Serie B liigas olid teises voorus võistlustules Arnold Mitti koduklubi Rossella Virtus Civitanova ning Hugo Erkmaa meeskond Napoli Basket. Mõlemad meeskonnad pidid kahjuks tunnistama vastaste paremust – Rossella Virtus kaotas võõrsil 68:75 Frata Nardo klubile ning Napoli pidi kodus vastu võtma 71:85 kaotuse Virtus Arechi Salerno meeskonnalt.

Esimese poolaja 37:37 seisul lõpetanud Rossella Virtus kaotas kolmanda veerandi Frata Nardole 11:17. Neljandal veerandil ei suutnud Rossella Virtus enam 5 punktist lähemale tulla ning nii võetigi vastu 68:75 kaotus.

Võitjate resultatiivseim oli 19 punktiga Stefano Provenzano.

Rossella Virtuse suurimaks punktitoojaks kerkis Riccardo Coviello 23 silmaga. Halba visketabavust näidanud Mitt mängis 11 minutit ja tõi selle ajaga 1 punkti (0/7, kolmesed 0/2, vabavisked 1/2) ning võttis 4 lauapalli.

Napoli Basket suutis esimese veerandi võita 25:16. Teisel veerandil mängu tagasi tulnud Virtuse meeskond jõudis poolajaks viigini (38:38). Teisel poolajal kindlamat mängu näidanud Virtuse klubi võitis poolaja 47:33 ning kogu mängu 85:71.

Virtuse parimad olid 22 punkti ja 8 lauapalli võtnud Massimiliano Sanna ning Lorenzo Tortu 16 punkti ja 10 lauapalliga.

Napoli poolelt viskasid võrdselt 16 punkti Francesco Guarino ja Tommaso Milani. Erkmaa arvele jäi 17 mänguminuti jooksul 6 punkti (kahesed 2/7, kolmesed 0/3, vabavisked 2/2) ning 2 lauapalli.

Serie C liigas mängiv Kirill Koršunov aitas enda koduklubil Livorno Don Boscol alistada kodus 67:35 Valdarno Synergy BK meeskonna.

Livorno suutis juba esimese poolaja võita 37:25. Teisel poolajal lasti vastastel visata vaid 10 punkti visates ise samal ajal 30 punkti.

Madala skooriga lõppenud mängus oli Livorno suurim punktitooja Marco Creati 13 punktiga. 24,5 minutit mänginud Koršunov tõi 9 punkti (kahesed 2/4, kolmesed 1/4, vabavisked 2/2), võttis 1 lauapalli ja andis 1 resultatiivse söödu.

Kaotajate parim oli 12 punkti visanud Mirko Brandini.