Rauno Nurger vedas võimsa kaksikduubliga Huesca võidule

Eesti koondise korvialune jõud Rauno Nurger (208 cm) tegi Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) võimsa esituse ning vedas oma meeskonna Huesca kodusaalis võidule CB Prati tiimi üle 97:86 (28:19, 24:22, 18:22, 27:23).

Huesca pani vastased paika juba sisuliselt mängu alguses, kui esimene veerandaeg võideti 9 punktiga. Ülejäänud mängu kontrolliti kindlalt ning vormistati 11-punktiline võit. Eriti hästi tabati lähiviskeid (65%) ning kenasti sujus söödumäng (17 resultatiivset söötu CB Prati 7 vastu).

Nurger domineeris kohtumist korvi all täielikult, visates 27 minutiga 17 punkti (kahesed 7/11, vabavisked 3/3) ning haaras 13 lauapalli, millest 4 sai kätte ründelauast. Lisaks andis meie mees 1 söödu, tegi 1 vaheltlõike, 3 viga ja kaotas 4 korral palli. Üleplatsimeest Nurgerit toetasi Huesca poolelt Martin Tyler Haus 15, Lukas Aukstikalnis 15, Stojan Gjuroski 11 ja Daniel Garcia Garcia samuti 11 silmaga.

CB Prati tiimi parimad olid lätlased Kristaps Gluditis ja Arturs Martins Zagars 13 punktiga.

Nurgeri klubi asub 2 võidu ja 1 kaotusega liigatabeli keskel, CB Prat on viimasel kohal. Järgmise vastasega kohtub Huesca  võõrsil, kui 19. oktoobril hakatakse madistama Bilbao Basketiga.