Pikalt tagaajaja rollis olnud Sassari võttis õnnestunud neljanda veerandajaga võõrsil võidu

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo oli laupäeval Itaalia korvpalli kõrgliigas võõrsil vastamisi Bologna Fortitudo võistkonnaga, kellest oldi tasavägiselt kulgenud kohtumises 89:79 (19:23, 24:24, 23:21, 23:11) paremad.

Bologna tabas kahepunktiviskeid paremini 59,0% – 50,0% ja samuti vabaviskeid 85,7% – 81,8%. Kolmepunktiviskeid tabasid mõlemad meeskonnad 33-protsendiliselt. Lauavõitluse võitis Sassari 39:35 (ründelaud 15:7). Korvisööte andis Bologna rohkem 22:20, vaheltlõikeid tegi enim Sassari 13:6. Pallikaotuseid kogunes Bolognal 17, Sassaril 11.

Kaspar Treier sai mänguaega kuus minutit ning punktiarve jäi avamata (kolmesed 0/2). Statistikasse läks kirja veel üks pallikaotus.

Eimantas Bendzius viskas Sassari parimana 21 punkti. Stefano Gentile lisas 17 punkti ning Marco Spissu ja Miro Bilan tõid võrdselt 15 punkti, kes võtsid veel vastavalt 5 ja 9 lauapalli. Toni Katic sai kirja 10 punkti.

Vastaste resultatiivseim oli Adrian Banks 24 punkti ja 5 lauapalliga. Dario Hunt kogus 18 punkti ja 9 lauapalli ning Pietro Aradori nimele jäi 14 punkti.

Sassari asub 12 võidu ja viie kaotusega turniiritabelis teisel kohal. Bologna on kuue võidu ja kümne kaotusega 11. positsioonil.

Järgmise mängu peab Sassari Itaalia kõrgliigas ära 28. veebruaril, mil vastaseks on Veneetsia Umana Reyer.