Jurkatamme koduklubi kaotas Veidemani endisele tööandjale, ekskalevlaselt hea mäng

-Mikk Jurkatamm | Foto: Benedetto XIV Cento Facebook

Mikk Jurkatamme uus koduklubi Cento Benedetto XIV võttis Itaalia esiliigas vastu kibeda kaotuse, kui võõrsil jäädi 75:81 alla Rain Veidemani endisele tööandjale Rooma Eurobasketile.

Tasavägiselt kulgenud mängu avapoolaja võitis Cento 41:39 ning viimasele veerandile mindi vastu külalismeeskonna ühepunktilises eduseisus (64:63). Veel minut enne lõppu juhtis Cento kahe punktiga, kuid siis enam korvini ei jõutud ja Itaalia pealinnaklubi kallutas mängu enda kasuks.

Kohtumist pingilt alustanud Jurkatamm pääses platsile vaid viieks minutiks ning selle ajaga kätt valgeks ei saanud, eksides kahel kolmepunktiviskel. Lisaks patustas eestlane kolme isikliku veaga.

Cento parim oli eelmisel hooajal BC Kalev/Cramos mänginud Tekele Cotton, kes viskas 19 punkti ja võttis seitse lauapalli. Üleplatsimeheks kerkis Roberto Gallinat, kes viskas võitjate kasuks 25 punkti.

Cento klubil on nüüd punases alagrupis kuus võitu ja seitse kaotust, mis annab võiduprotsendi alusel seitsmenda koha. Rooma Eurobasket asub kaheksa võiduga ja kuue kaotusega viiendal kohal.