fbpx
Close

Poiste U18 vanuseklassis võttis põhiturniiri võidu KK Viimsi, teiseks venitas ennast Audentes

-KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK | Foto: Korvpalliklubi Viimsi

-KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK | Foto: Korvpalliklubi Viimsi

Poiste U18 Eesti meistrivõistlustel peeti pühapäeval viimased põhiturniirimängud, mis panid paika play-off asetused. Play-offid algavad 26. aprillil, veerandfinaalid leiavad aset 12. mail. Võistlussüsteem näeb ette, et neljal parimal põhiturniiri meeskonnal on koht veerandfinaalis juba garanteeritud. Süsteem näeb ette, et tugevamast ehk A-alagrupist pääsevad play-offi kõik 8 meeskonda, neile lisanduvad B-alagrupi neli parimat.

A-alagrupi võitis KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK (12-2), saades play-offiks esimese asetuse ning pääsu otse veerandfinaali. Oma vastase saab Viimsi KA Tallinna Kalev – Rapla Korvpallikool paari võitjast.

A-alagrupis platseerus põhiturniiril teisele kohale Audentese SK (10-4), kes saab omale veerandfinaalivastase paarist TTÜ Korvpallikool/TSK/Must – Kadrina Karud/RSK Sportkunda.

Kolmanda asetuse sai põhiturniiri esituste põhjal TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge (10-4), kellel on samuti play-offi esimene ring vaba, oma vastast ootavad nad paarist Keila Korvpallikool – Tiit Soku KK/SK Nord.

Neljas meeskond, mis otse veerandfinaali pääses, on Rakvere Spordikool/Tarvas (8-6). Virumaalased lähevad seal kokku Tartu Ülikooli Korvpallikool – Tartu Kalevi Palliklubi paari võitjaga.

Play-off asetused

Viimased põhiturniiri mängud:

Tartu Ülikooli Korvpallikool – TTÜ Korvpallikool/TSK/Must 105:46

Patrik Peemot 31 p, 11 lp, 4 vl – Tambet Pärismaa 13 p

TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge – Keila Korvpallikool 97:46

Georg Allemann 20 p, 13 lp, Illimar Raiend 16 p, 10 lp – Conrad Sengbusch 12 p

Rakvere Spordikool/Tarvas – KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK 57:67

Kristo Tammiksaar 20 p, Martin Laandu 15 p, 11 lp – Hugo Toom 21 p, 4 vl, Jorgen Rikberg 15 p, 7 lp, 5 vl

KA Tallinna Kalev/TSK – Audentese SK 0:20

scroll to top