fbpx
Close

Itaaliasse siirdunud Tartu tagamees pärast esimesi trenne: olen veendunud, et tiim on palju võitlusvõimelisem, kui senised tulemused näitavad

-Patrik Peemot | Foto: Pallacanestro Don Bosco Livorno Facebook

Hiljuti kirjutasime Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna pressiteatele tuginedes, et 20-aastane tagamängija Patrik Peemot siirdus Itaalia klubisse Livorno Don Bosco, et panna ennast proovile Itaalia liigasüsteemis Serie C Gold tasemel.

Nüüd on Tartus esiliigatiimis suurt rolli mänginud, aga kõrgliigas vaid üksikuid minuteid teeninud 189 cm pikkune mängumees keskkonnavahetuse teinud ja tema uus koduklubi avaldas ka noormehe esimesed kommentaarid.

“Olen väga õnnelik, et siin kohal olen ning veel õnnelikum ning mul on suur au, et nii prestiižne klubi kui Livorno Don Bosco mulle sellist võimalust pakkus. Esimeste treeningpäevadega on juba saavutatud õige tunne meeskonnakaaslaste ja treenerite personaliga. Usun, et suudan meeskonda aidata saavutada häid tulemusi. Olen veendunud, et tiim on palju võitlusvõimelisem, kui senised tulemused näitavad. Teen kõik, et aidata meeskonnal eesmärke täita,” rääkis Peemot lühikeses kommentaaris.

Kuigi Serie C tulemuste ja tabeliseisu internetist leidmine pole kõige kergem ülesanne, siis kättesaadavatele allikatele tuginedes tundub, et Livorno Don Bosco on Toscana regioonis 16 klubi hulgas ainus, kellel võiduarve seni veel avamata. 13 kaotusega hoitakse tabelis viimast kohta.

scroll to top