fbpx
Close

Priit Vene: hooaja alguses oli mõte Balti liiga võita ja oleme praegu sellel teel

-Priit Vene | Foto: Siim Semiskar

-Priit Vene | Foto: Siim Semiskar

Balti liiga veerandfinaali teine vaatus Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna ja Rapla Avis Utilitase vahel kujunes täna ühepoolseks mängus, milles Tartu võttis suure, 76:47 võidu. Tartu peatreener Priit Vene siht on kogu Balti liiga võidukalt lõpetada.

“Tegelikult olid mõlemad võitluslikud mängud. See, et me minema saime paremini, ju meil oli kodumängu eelis ja jõudu rohkem mingil hetkel, tegime paremaid otsuseid. Eks ikka on kergem, kui tuled väljast võiduga,” analüüsis Tartu peatreener Priit Vene intervjuus ERR-i spordiuudistele.

Poolfinaali pääs Tartu juhendajat veel ei rahulda: “Me tahame ikka võimalikult kõrgele minna. Meil oli hooaja alguses see mõte, et tahaks võita ja praegu oleme sellel teel.”

Rapla peatreener Aivar Kuusmaa: “Kolmandal veerandajal Tartu natukene korrigeeris asju oma kogenud mängijatega. Me jäime hätta, kuna ei osanud situatsioone õigesti lugeda. Kui sulle pannakse kahe minutiga kolm kolmest, siis sellise väikese skoori juures on see kerge šokk ja sellest me välja ei tulnud. Kolmanda veerandiga tapeti meid ära ja Tartu võitis mängu.”

Tartu Ülikooli poolfinaali vastase selgitavad kolmapäevases kohtumises välja TLÜ/Kalev ja Jurmala. Veerandfinaalpaari esimese kohtumise võitis Läti klubi numbritega 89:81.

scroll to top