fbpx
Close

Raidersi peatreener James: “palgamõrvar” Järveläinen on mängija, keda vajaksid kõik tiimid

-Joonas Järveläinen | Foto: Plymouth Raiders

-Joonas Järveläinen | Foto: Plymouth Raiders

Kolmapäeval kinnitas Suurbritannia meistriliigaklubi Plymouth Raiders ametlikult, et eestlasest ääremängija Joonas Järveläinen jätkab meeskonnas ka uuel hooajal.

Hea huumorisoonega 27-aastane ja 202 cm pikkune eestlane kommenteeris klubi kodulehel oma jäämist lühidalt: “I’m back!” ehk eesti keeles “Ma olen tagasi!”.

Plymouth Raidersi sotsiaalmeedias reklaamiti eestlast kui Joonas “Hitman” Järveläinen ehk hea viskega mees ristiti “palgamõrvariks”.

Kohalik publiku lemmik ja mulluse hooaja lõpus klubi MVP valimisel teiseks jäänud Järveläinen sai 30 mänguga kirja 24,7 minutit, 14,2 punkti, 5,7 lauapalli ja 1,8 korvisöötu.

Suvel klubi peatreeneriks nimetatud Paul James kommenteeris eestlase jätkamist: “Joonas on selline mängija, keda iga võistkond vajab ning ma olen õnnelik, et saime ta tagasi Raidersisse. Ta näitas mulle, et on võitluslik pallur, kes saab mängust hästi aru. Ilmselt oli ta mullu klubi kõige stabiilsem mees.”

“Oma rohkem kui kahemeetrise pikkusega suudab ta skoori teha erinevatel viisidel ning tekitab vastastele kaitses palju probleeme. Ta on tugev lauavõitleja mõlemal väljakupoolel ning annab endast kõik, et töö saaks tehtud,” lisas peatreener James meie mehe kiituseks.

scroll to top