fbpx
Close

Raieste ja Baskonia panid Jõesaare leivaisa kindlalt paika

Avatar
-Jaycee Carroll ja Sander Raieste | Foto: EPA/Scanpix

Hispaania meistriliiga kaheksandas mänguvoorus läksid omavahel vastamisi Sander Raieste ja Janari Jõesaare koduklubid. Võitjana väljus duellist noorema Eesti koondislase tööandja Baskonia, kes sai koduväljakul Manresast kindlalt jagu numbritega 87:68 (21:16, 20:14, 20:26, 26:12).

Eestlastest oli tänasele mängule üles antud 21-aastane Raieste, kes paraku pidi ainsa Baskonia mängijana kohtumist pingilt jälgima. Jõesaart Manresa mängijate nimekirjas polnud, sest eestlane sai eelmisel nädalal trennis põlvevigastuse.

Valitseva Hispaania meistri võidu vormistasid kaksikduubliga säranud Achille Polonara, kelle arvele jäi 17 punkti ja 13 lauapalli ning Zoran Dragic 14 silmaga. Manresa parim oli 15 punkti toonud Scott Eatherton.

Baskonia (5-3) tõusis võiduga turniiritabelis viiendale kohale ja Manresa (4-4) langes kümnendaks. Raieste leivaisa kohtub Hispaania meistriliiga üheksandas mänguvoorus Gran Canariaga (1-6) ning see mäng toimub 1. novembril. Jõesaare koduklubi järgmine mäng on 31. oktoobril, kui koduväljakul võetakse vastu Bilbao Basket (1-4).

scroll to top
Inline
Inline