Raieste ja Baskonia võitsid tasavägises kohtumises Tenerifet ning tõusid turniiritabelis kolmandaks

-Sander Raieste | Foto: Saski Baskonia Twitter

Hispaania meistriliigas leiba teeniv Sander Raieste ja Baskonia teenisid magusa võidu, kui võõrsil võeti 81:79 (18:22, 20:20, 22:19, 18:21) võit lähirivaali Tenerife üle ning tõusti liigatabelis saare klubi ette kolmandaks.

Raieste sekkus mängu teisel veerandil ning viibis väljakul kokku 10 minutit, mille jooksul suutis eestlane enda arvele koguda 3 punkti (kolmesed 1/1), kaks lauapalli ja kolm isiklikku viga.

Baskonia resultatiivseim oli 19 punkti ja 7 lauapalli toonud Achille Polonara, keda toetas 16 silmaga Luca Vildoza. Tenerife parimana viskas Giorgi Shermadini 17 punkti ja hankis 5 lauapalli.

17 võidu ja 5 kaotusega on Baskonia nüüd Hispaania meistriliiga turniiritabelis Madridi Reali ja Barcelona järel kolmas. Järgmises kohtumises, mis peetakse 28. veebruaril läheb Raieste koduklubi vastamisi Siim-Sander Vene koduklubi Fuenlabradaga (6-15), kes on 15. positsioonil.