fbpx
Close

Rain Peerandi EuroCupi finaalile määramisest: eks selle nimel on tööd tehtud

Avatar
-Rain Peerandi | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikohtunik Rain Peerandi pääses vilemeeste hulka, kes teenindavad Euroopa tugevuselt teise eurosarja ULEB EuroCupi finaalseeriat.

Kahe võiduni peetava finaalseeria esimene mäng on juba homme Krasnodaris, kus kohalik Lokomotiv Kuban võõrustab Istanbuli Darussafakat. Kaalukas mängus mõistavad õigust Peerandi, sloveen Damir Javor ja hispaanlane Emilio Perez Pizarro.

“Eurohooaja lõpetuseks oli see määramine päris meeldivaks üllatuseks, aga eks selle nimel on ka tööd tehtud,” rääkis Peerandi Basket.ee-le.

“See annab aimu ja märku, et olen õiges suunas liikumas ning seni Euroliiga ja EuroCup’i mängudes tehtud töö on olnud piisavalt kvaliteetne. Olles alles kaks aastat Euroliiga võistlustel õigust mõistnud, on see mulle igati suur tunnustus. Samas jällegi märk ka teistele Eesti kohtunikele, et on võimalik jõuda ka kõrgemale tasemele, kui teed tööd ja kasutad oma potentsiaali ära. Natuke peab ka õnne olema ning õiges ajas õiges kohas olema. Nii nagu igal pool elus.”

Varasemalt on nii Rain Peerandi kui Aare Halliko pääsenud FIBA liinis õigust mõistma finaalturniiridele. Mullu vilistas Halliko ULEB EuroCupis kahte poolfinaalkohtumist.

Nii Peerandi kui Halliko on Euroliiga kategooriaga vilemehed.

scroll to top
Inline
Inline