fbpx
Close

Hugo Erkmaa andis Firenze suures võidumängus korraliku panuse

Avatar
-Hugo Erkmaa | Foto: Fiorentina Basket Facebook

Itaalia tugevuselt kolmandal liigatasemel ehk Serie B-s sai pühapäeval oma mänguminutid kätte Eesti noortekoondislane Hugo Erkmaa, kes Firenze 94:75 võidumängus Montecatiniterme vastu oma võimaluse kenasti ka ära kasutas.

19-aastane tagamees sai mängida 13 minutit ning viskas 9 punkti (kahesed 3/3, kolmesed 1/2) ja kogus protokolli veel ka 2 lauapalli ja 4 viga.

Noor eestlane jagas sellega oma tiimi resultatiivsemate mängijate hulgas 3. kohta, kui rohkem viskasid vastavalt 27 ja 24 punkti kogunud Andrea Mazzuchelli ja Salvatore Genovese.

Firenze on liigatabelis 23 võidu ja 5 kaotusega kindlalt teisel kohal, liider Omegna on ühe võidu kaugusel. Põhiturniiri lõpuni jääb veel kaks vooru.

Serie C tasemel Toscana regioonis mängiv 18-aastane Kirill Koršunov sai laupäeval Livorno Don Bosco ridades võõrsil 64:84 kaotuse Firenze Pino Dragonsilt.

Erkmaa Korvpallikooli kasvandikust ääremängija viskas 25 minutiga 2 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 0/1) ning sai kirja ka 3 lauapalli, ühe korvisöödu, ühe vaheltlõike ja ühe pallikaotuse.

Üks voor enne põhiturniiri lõppu asub Livorno Don Bosco (7-18) liigatabelis eelviimasel ehk 13. kohal

21-aastane Artur Arhangelski ja tema koduklubi Tigullio Sport Team mängisid laupäeval samuti Serie C tasemel Genova BK Pegliga, kuid seda tulemust internetis veel näha ei ole.

scroll to top
Inline
Inline