fbpx
Close

Rapla särgi tõmbab selga sealse korvpallimeeskonna pikaaegse kangelase noorem vend

Avatar
-Tom Kaldre | Foto: Siim Semiskar

Avis Utilitas Rapla korvpallimeeskond andis kolmapäeval teada, et uuel hooajal liitub tiimiga 22-aastane ja 190 cm pikkune tagamees Tom Kaldre. Temast kuus aastat vanem vend Sven on pikalt Rapla klubi esindanud ning nüüd jätkab Kaldrete vägitegusid Raplas noorem vend.

Tom Kaldre on varasemalt mänginud meistriliigas nii G4S Noorteliiga, Tallinna Kalev/TLÜ kui ka BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa ridades. Vigastuse järel end vahepeal Saku I liigas taas üles töötanud mängumees on nüüd valmis uue hooga meistriliigasse naasma.

Esiliigas tegi Kaldre liidermeeskonna KA Tallinna Kalev/TSK särgis eelmisel hooajal kaasa 19 kohtumist ning sai keskmiselt 31,5 minutiga kirja 18,7 punkti, 5 resultatiivset söötu, 4,1 lauapalli ja 2,6 vaheltlõiget. Tema vastu tehti keskmiselt 4,4 viga mängus.

Sarnaselt Rapla eelnevalt välja hõigatud tagaliini täiendusele Saimon Sutile on ka Kaldre varasemalt Rapla peatreeneri Toomas Annukiga kokku puutunud. Avinurmes vaid 6-aastasena vanema venna Sveniga trennides ja laagrites kaasas käima hakates õnnestus noormehel esimesed neli aastat Annuki käe all korvpalli algõpet saada.

Edasine korvpalluritee jätkus noormehel omavanuste keskel Tartus, aga tema tegemistega erinevates sarjades on Annuk hästi kursis olnud ja aeg-ajalt on Kaldre suviti ka Raplas mõned trennid teinud. Seega võõras keskkonda Rapla Kaldrele pole.

“Tean väga hästi Tomi motiveeritust, sihikindlust ja töökust ning võimekust panustada meeskonna ründemängu võrdselt hästi mõlemal tagamängija positsioonil. Samuti on tegemist sisuka kaitsemängijaga,” avaldas peatreener Toomas Annuk klubi sotsiaalmeedia vahendusel värske täienduse üle rahulolu.

Juhendaja lisas: “Olen kindel, et Rapla on tema jaoks hea koht, kus on võimalus areneda ning mängijana uuele tasemele edasi liikuda.”

Rapla ja Kaldre käivad ikka käsikäes – saage tuttavaks AVIS UTILITAS Rapla uue meeskonnaliikme Tom Kaldrega!

Kaldre on…

Posted by Rapla korvpallimeeskond on Kolmapäev, 26. august 2020

scroll to top
Inline
Inline