Rauno Nurger oli Huesca võidumängus peategelane

-Rauno Nurger | Foto: cbphuesca.com

Rauno Nurger (208 cm) ja Huesca olid Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) vastamisi Leyma Coruna meeskonnaga ja said võidu skooriga 83:78 (24:25, 21:10, 18:22, 20:21).

Haaravas mängus võttis initsiatiivi enda kätte Huesca, võites napilt esimese veerandi ning poolajaks olid peal 11 punktiga. Lauavõitluses olid vastased võrdsed, kuid Huesca viskas kindlamalt kaheseid (55% Leyma 42% vastu). Teisel poolajal hakkas tasapisi initsiatiiv minema Coruna meeskonnale, kuid meie mehe tiim pidas vastu ning saabus ka päästev lõpuvile.

Huesca oskab korvialust mängu hinnata ja Raunor Nurger oli taaskord meeskonna vedur visates 38 minutiga 18 punkti (kahesed 8/15, vabavisked 2/2), võttis 9 lauapalli, andis ühe söödu, tegi 3 pallikaotust, pani kulbi ja tegi ühe vea. Teda toetasid Lukas Aukstikalnis 20 ja Martin Tyler Haws 16 punktiga.

Leyma Coruna poolelt olid resultatiivseimad Quinton Douglas Stephens 24 ja Zachary Michael Monaghan 16 punktiga.

Liigatabelis jagab Huesca 12 võidu ja 4 kaotusega kõrget 2.-3. kohta. Järgmisena kohtutakse võõrsil 11. jaanuaril Valladolidi meeskonnaga.