fbpx
Close

Ravenna peamänedžer loodab uuel hooajal platsil näha Treier-Jurkatamm tandemit

Avatar
-Julio Trovato, Kaspar Treier ja Roberto Vianello | Foto: basketravenna.it

Reede hommikul tutvustati ametlikul pressikonverentsil 19-aastast ja 199 cm pikkust Eesti koondislast Kaspar Treierit tema uues koduklubis Ravenna OraSis. Ühtlasi anti teada, et töötatakse selle kallal, et jätkata Mikk Jurkatamme laenulepingut, kes pallis meeskonna eest ka eelmisel hooajal.

Klubi presidendi Roberto Vianello sõnul on ta Ravenna senise komplekteeritusega väga rahul ning noorel eestlasel saab tiimis olema oluline roll. “Paistab, et saame olema väga võitluslik, füüsiline ja kiire meeskond. Eks väljakul toimuv näitab lõpuks tõe kätte, aga hetkel saame olla väga rahul,” sõnas president klubi kodulehel.

Ravenna peamänedžer Julio Trovato sõnul on Treier tema jaoks tuttav juba sellest hetkest, kui eestlane oma Itaalia karjääri alustas. “Kaspar on poiss, kelle mu tuttav aastaid tagasi Itaaliasse tõi ja ma nägin tema mängu ka siis, kui ta oma vana koduklubiga U20 meistriks tuli. Temast saab ääremängija positsioonil meile oluline tugevdus ja olen kindel, et ta saab hästi hakkama.”

Suve hakul põlvelõikusel käinud Treier on taastunud kenasti ning teeb Itaalias individuaalset tööd. Noormees läbis Ravennas ka meditsiinilise kontrolli. “Ma olen väga õnnelik, et saan siin olla. Pärast kõike seda, mis Avellinos juhtus, ma ei teadnud, kus mul õnnestub mängima saada. Teades Juliot vanast ajast, tegin selle otsuse ning mul on hooaja suhtes kõrged ootused. Olen kahel korral Ravennas mängimas käinud ning siin on soe publik, kes teeb kõvasti lärmi.”

Ravennas pallis mullu eestlasest tagamees Mikk Jurkatamm, kellelt Treier samuti klubi kohta küsis: “Montegranaros uurisin mängijate käest Ravenna kohta ning loomulikult ka Mikult.” Mänedžer Trovato käest päriti pressikonverentsil ka seda, kas Jurkatamm on tiimis jätkamas. Tema sõnul on Bolognaga mitteametlikult laenulepingus küll kokku lepitud, kuid see vajab veel lõplikult vormistamist.

“Kui Jurkatamme tehing saab teoks, siis Treier saab mängida “nelja” peal ning Mikk “kolme” peal. Treieri tulevikuplaanides on liikuda positsioonilt korvist kaugemale ja mängida rohkem väikese äärena. Meie peatreener tahab väga mitmekülgseid pallureid ning see kehtib ka Treieri puhul,” selgitas Trovato oma nägemust.

Peamänedžeri sõnul ongi järgmise käiguna Ravennal eesmärgiks Jurkatamme laenuleping ametlikult paika saada ning seejärel soovitakse leida sobiv ameeriklasest tagamängija ja veel üks itaallasest korvialune pallur.

scroll to top
Inline
Inline