fbpx
Close

Regiooni suurim korvpallifännide turniir peetakse tänavu Eestis

Avatar
-BC Kalev/Cramo fännid | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo fännklubi korraldab esmakordselt Eestis toimuvat rahvusvahelist korvpalliturniiri, kus osalevad kossuklubide tulihingeliste toetajate võistkonnad Eestist, Lätist, Leedust ja Venemaalt. Turniir sai omal ajal alguse Leedust ning tänavu peetakse seda juba 22. korda.

Eestlaste fännklubi rõõmus olek, fair play ja head suhted kõigi harrastajatega tõid tänavu võistluse esmakordselt Eestisse. Sel aastal on Eesti au kõrgel hoidmas lisaks BC Kalev/Cramo fännklubile esmakordselt ka Pärnu Sadama, Tartu Ülikooli ja Rapla Avis Utilitas toetajad. Muidugi on kohal suuremate Leedu ja Läti klubide esindajad.

“Turniiri põhieesmärk on arendada fännklubide vahelist suhtlust, leida uusi tutvusi ja tujuküllaselt võisteldes välja selgitada parim võistkond väljakul,” ütles Cramo fännide eestvedaja Tõnu Schmidt pressiteate vahendusel.

“Tallinnas korraldatavat turniiri esitleme kui läbi aegade parimat. Plaanis on ägedad korvpallilahingud, avamisele tuleb seni ainuke eestlasest NBA mängija Martin Müürsepp, meil on korralikud ja erapooletud kohtunikud, rikkalik auhinnalaud ja meeleolukas lõpupidu. Avamisel esinevad rahvatantsijad ja lõunapausil BC Kalev/Cramo tantsutüdrukud,” lisas ta.

Kogu Kalev/Cramo fännklubi koos peatoetaja Cramoga on turniiri korraldamisega palju vaeva näinud ja pealtvaatajaid oodatakse sel laupäeval, alates kella 10:00-st Õismäe sportmängude halli (Õismäe tee 177). Sissepääs on tasuta.

scroll to top
Inline
Inline