Riia TTT Juuniorid alistasid Tallinna Ülikooli naiskonna viimase veerandajaga

-Petra Noponen | Foto: Siim Semiskar

Eile Riia TTT naiskonnalt kindla 44:111 kaotuse saanud Tallinna Ülikool ei suutnud ka täna võitu teenida, jäädes Riia TTT Juunioritele alla 76:83.

Tallinna Ülikool pääses poolajaks punktiga juhtima ja enne otsustavat veerandaega oli seis 58:58 viigis. Viimasel neljandikul pääsesid lätlannad aga eest ära, teenides tasavägises mängus seitsmepunktilise võidu.

Võõrustajatele tõi Marianna Klavina 23 punkti, 10 silma ja 16 lauapalli lisas Janeta Rozentale. Tallinna Ülikooli eest viskas 20 punkti Petra Noponen, Birgit Piiburi arvele jäi 15 silma. 13 punkti ja 12 lauapalli sai enda nimele Giocelis Reynoso. Rosemary Rits toetas omasid 12 punktiga.

Riia TTT Juuniorid teenisid sellega ülemises alagrupis 14 kaotuse kõrvale oma kümnenda võidu. Tallinna Ülikool (6-17) paikneb ühe koha võrra tagapool.