Riismaa koduklubi teenis kolmanda järjestikuse võidu, Erkmaa oma aga kaotuse

-Joonas Riismaa ja Pistoia Basket | Foto: Pistoia Basket 2000 Facebook

Itaalia esiliigas olid pühapäeval võistlustules Joonas Riismaa ja Hugo Erkmaa, kelle koduklubid teenisid vastavalt võidu ja kaotuse.

Joonas Riismaa koduklubi Pistoia Basket teenis kolmanda võidu järjest, kui alistas võõrsil alagrupi punase laterna Rooma Stella Azzurra 80:72 (16:13, 27:12, 23:24, 14:23).

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Riismaa kaheksa minutiga kätt valgeks ei saanud, eksides kahel kolmepunktiviskel. Tema arvele jäi üks pallikaotus ja kaks isiklikku viga.

Pistoia on nüüd võitnud neli ja kaotanud viis kohtumist, mis annab neile võiduprotsendi alusel punases alagrupis kuuenda positsiooni.

Hugo Erkmaa koduklubi Trapani pidi vastu võtma kolmanda järjestikuse kaotuse, jäädes võõrsil alla Verona Scaligera Basketile 74:88 (21:27, 19:26, 20:26, 14:9).

Kohtumist pingilt alustanud Erkmaa mängis 19 minutit, mille jooksul viskas neli punkti (kahesed 1/4, kolmesed 0/2, vabavisked 2/2), andis ühe resultatiivse söödu, tegi ühe vaheltlõike ning sai kirja kaks isiklikku viga.

Trapanil on rohelises alagrupis kolm võitu ja seitse kaotust, mis annab võiduprotsendi alusel 12. koha.