Järjekordse võidu võtnud Sassari jätkab Itaalias kõrgel kohal

-Kaspar Treier | Foto: Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia korvpalli kõrgliigas oli Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo pühapäeval võõrustamas Cantu Acqua S.Bernardo meeskonda, kellele küll teine poolaeg kaotati, kuid kohtumine 98:92 (25:14, 23:22, 26:27, 24:29) siiski võideti.

Kahepunktiviskeid tabas Cantu paremini 72,4% – 55,3% ning samuti vabaviskeid 87,5% – 80,0%. Kolmepunktivisetel oli parem Sassari 50,0% – 37,5%. Lauavõitluse võitis Sassari 35:27 (ründelaud 13:6). Korvisööte andis Sassari rohkem 24:21 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 11:10. Pallikaotuseid kogunes Sassaril 13, Cantul 16.

Kaspar Treier teenis mänguaega kuus minutit, aga punktiarve jäi avamata. Statistikasse läks kirja üks korvisööt ja isiklik viga. Miro Bilan viskas üleplatsimehena 27 punkti ja võttis 12 lauapalli. Eimantas Bendzius järgnes 26 punktiga ning Marco Spissu sai kirja 12 punkti ja 7 korvisöötu. 11 punkti lisasid Stefano Gentile, Toni Katic ning Jason Burnell, kellest viimane sai kätte veel 6 lauapalli.

Frank Gaines oli Cantu resultatiivseim 23 punkti, 5 lauapalli ja 7 korvisööduga. Jaime Smith tõi 21 punkti ja andis 4 korvisöötu. Võrdselt 14 punkti kogusid Gabriele Procida ning Jaaziel Dante Johnson.

Turniiritabelis hoiab Sassari üheksa võidu ja viie kaotusega kolmandat kohta. Cantu asub nelja võidu ja kümne kaotusega eelviimasel ehk 14. positsioonil.

Järgmise mängu peab Sassari ära 17. jaanuaril Henri Drelli kodumeeskonna Pesaro Victoria Libertase vastu.