Kaotusseisust välja rabelenud Pesaro võttis koduplatsil kohustusliku võidu

-Henri Drell | Foto: Ale Mara/Victoria Libertas Pesaro

Itaalia korvpalli kõrgliigas võõrustas Henri Drelli kodumeeskond Pesaro Victoria Libertas pühapäeval Brescia Germanit ning tugeva teise poolaja toel teeniti 98:88 (16:22, 24:23, 28:15, 30:28) võit.

Kahepunktiviskeid tabas Brescia paremini 56,8% – 43,6%. Kaugvisetel oli Pesaro parem 41,9% – 41,2% ja samuti vabavisetel 78,1% – 77,3%. Lauavõitluse võitis Pesaro 38:37 (ründelaud 13:7). Korvisööte andsid mõlemad meeskonnad 17, vaheltlõikeid tegi rohkem Pesaro 6:3. Pallikaotuseid kogunes Pesarol 7, Brescial 10.

Henri Drell sai mänguaega neli minutit, mille jooksul ta punktiarvet ei avanud (kahesed 0/1) ja tegi ühe isikliku vea. Marko Filipovity oli meeskonna parim 24 punkti ja 8 lauapalliga. Ariel Filloy lisas 22 punkti ja 5 lauapalli, Tyler Cain 15 punkti ja 9 lauapalli, Carlos Delfino 12 punkti ja 5 lauapalli ning Justin Robinson 11 punkti.

Vastaste poolelt tõi T.J. Cline 19 punkti ja hankis 8 lauapalli. Dušan Ristic kogus 15 punkti ja 6 lauapalli, Tyler Kalinoski järgnes 13 ning David Moss 11 punkti ja 5 lauapalliga.

Turniiritabelis hoiab Pesaro seitsme võidu ja seitsme kaotusega kuuendat kohta. Brescia on viie võidu ja üheksa kaotusega 12. positsioonil.

Järgmise mängu peab Pesaro ära 17. jaanuaril Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo vastu.