Riismaa viskas kaotusmängus alagrupi liidri vastu kahekohalise punktisumma

-Joonas Riismaa ja Pistoia Basket | Foto: Pistoia Basket 2000 Facebook

Joonas Riismaa koduklubi Pistoia Basket pidi Itaalia esiliigas vastu võtma kaotuse, kui võõral väljakul jäädi 72:81 alla Forli 2.015-le.

Pistoia püsis alagrupi liidri vastu mängus teise veerandi keskpaigani. Poolaeg kaotati 33:46 ja viimase veerandi eel oldi taga 47:70. Viimasel neljandikul suutis Pistoia vahet vähendada, ent kuuest punktist enam lähemale ei jõutud.

Algviisikusse kuulunud Riismaa viskas 22 minutiga 10 silma (kahesed 3/5, kolmesed 1/3, vabavisked 1/1), olles üks viiest Pistoia mängijast, kes jõudis kahekohalise punktisummani. Viimasel minutil langes ta viie veaga pingile.

Kaotajate resultatiivseim oli Mitchell Poletti, kelle arvele kogunes 16 punkti. Üleplatsimeheks kerkis Forli kasuks 20 punkti visanud Yancarlos Rodriguez.

Pistoial on nüüd kirjas üheksa võitu ja 12 kaotust, mis annab neile punases alagrupis 13 meeskonna konkurentsis kaheksanda koha. Esikohal jätkaval Forlil seisab tabelis 17 võitu ja kolm kaotust.