Roberts Štelmahers Kalev/Cramo lagunemise järel: polnud lihtne -30 peal seda mängu vaadata

-Roberts Štelmahers ja BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond sai kolmapäeval tänavuse hooaja seni kõige rängema kaotuse, kui Meistrite liiga alagrupiturniiril ei saadud võõrsil üldse vastu belglaste Oostende Filoule ning koju tuleb tulla koguni 66:99 (22:25, 12:24, 16:26, 16:24) allajäämisega.

Kalevi mäng lagunes alates teisest veerandajast täielikult ning vastastele jäädi lõpuks alla kõigis mänguelementides. Lauavõitluses olid numbrid 32 vs 44, resultatiivsetes söötudes 16 vs 27 ja visketabavuses väljakult 34,4% vs 57,1%.

Kolmeseid 8/30 tabanud Kalevi poolel kogus Rauno Nurger resultatiivseimana 14 punkti ja hankis 6 lauapalli, Silas Melson ja Davion Berry lisasid 9 silma, pingilt sekkund Egert Haller 9 minutiga 8 punkti ja Kregor Hermet 7 punkti ja 7 lauapalli.