Sassari pööras tugeva viimase veerandajaga kaotusseisu võiduks, Treierile jagus arvestatavalt mänguaega

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Itaalia korvpalli kõrgliigas oli Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo pühapäeval vastamisi Bologna Fortitudoga, kelle üle saadi raske 89:86 (25:23, 13:20, 22:25, 29:18) võit.

Sassari taba kahepunktiviskeid 50-protsendiliselt, Bolognal oli see näitaja 47,6%. Kaugvisetes jäid külalised peale 43,3% – 36,8%. Vabavisked olid selgelt Sassari poolde kaldu 30/33 (90,9%), Bologna saatis seevastu 11 vabaviskest seitse (63,6%) läbi korvirõnga. Lauavõitlus kuulus Sassarile 38:33 (ründelaud 9:8 Bolognale). Korvisööte andis rohkem Bologna 25:20 ja vaheltlõikeid tehti rohkem 12:10. Pallikaotuseid kogunes Sassaril 18, Bolognal 14.

Kaspar Treier teenis ligi 15 minutit mänguaega, mille jooksul eksis oma ainsal kaugviskel ja punktiarve jäi nii avamata. Statistikasse kogunes üks lauapall ja üks pallikaotus.

Marco Spissu tõi Sassari parimana 22 punkti. Miro Bilan tegi kaksikduubli 18 punkti ja 11 lauapalliga. Jason Burnell järgnes 15 punkti, 7 lauapalli ja 5 korvisööduga ning võrdselt 12 silma jäi Eimantas Bendziuse ja Justin Tillmani nimele.

Adrian Banks viskas vastaste eest 23 punkti. Pietro Aradori lisas 20 ning Todd Withers 10 silma. Matteo Fantinelli tõi 9 punkti ja võttis 5 lauapalli ning Ethan Happ sai kirja samuti 9 punkti ja võttis veel 7 lauapalli.

Turniiritabelis jätkab Sassari kolme võidu ja ühe kaotusega teisel kohal. Vastupidise saldoga Bologna on 14. positsioonil. Sassari järgmiseks vastaseks on 25. oktoobril võõrsil Veneetsia Umana Reyer.