fbpx
Close

Siim-Markus Post ja KK Hito panid Kundas korvivõrgud põlema

Avatar
-KK Hito/Suurköögid | Foto: Siim Semiskar

Eesti 3×3 korvpallisari jätkus pühapäeval Kundas, kus juba oma tänavuse kolmanda etapivõidu sai Siim-Markus Posti juhitav KK Hito/Suurköögid. Lisaks Pärnu Sadama tagamehele mängisid Hitos ka Margo Tali ja Urmet Roosimägi.

KK Hito/Suurköögid läbis kogu turniiri kaotuseta ning finaalis saadi 21:11 jagu Korka meeskonnast (Kristjan Evart, Gaspar Bibikov, Jaagup Toome ja Robert Lilleõis). Vaatamata finaalikaotusele tagas Korka endale koha 10. augustil toimuvale hooaja finaalturniirile Tallinn Openile.

Finaalmängu alustas Siim-Markus Post kohe avarünnakul tabava kaugviskega ning selles rütmis mindi ka lõpuni. Post ise sõnas pärast mängu, et see on 3×3 korvpalli eripära, et mõnes mängus vise läheb ja mõnes mitte.

“Ühes mängus kukkus vise. Poolfinaalis panime kümnest null ja finaalis kümnest seitse. Oluline vahe. Kaks punkti on rohkem kui üks punkt. Kaugvisetega saime edu sisse ja nii see mäng läks,” rääkis Post Korvpall24.ee portaalile.

Posti jaoks oli see viiendaks etapiks tänavusel hooajal ja nendest on ta oma tiimiga võitnud kolm, korra olnud teine ja korra kolmas. Mees ise hakkab vaikselt oma tulemuste kohta juba järge kaotama. “Ma enam ei jõua lugeda neid (võite), nii palju juba,” muigas tagamees.

“Mis mul nädalavahetusel ikka paremat teha, kui tulen ja teen korvpalli. Mõnus. Nädala sees teen üksinda trenni saalis ja jõusaalis ning 3×3 turniiridel saan harjutada teiste meeste vastu mängimist. Muidu panekski kogu suve üksinda,” teeb Post hea meelega erinevaid etappe kaasa.

Pronksimatšis sai kindla 21:8 võidu Viru Hirm, kus mängisid Kristo Saage, Priit Aja, Andri Part ja Rivo Täheste. Neljanda kohaga pidi leppima tiim nimega 99 problems (Sander Klaan, Hans Keskülla, Mairold Silberfeldt ja Tanel Laumets).

Ainsana kohale tulnud U18 tiim RSK Sportkunda noored said autasustatud eriauhinnaga ning U15 sarja võitis BrickCity (Kaur-Erik Suurorg, Oliver Mets, Rando Roose ja Ryan Arumäe) ning U13 parimad olid Petškinid.

-Kunda 3×3 korvpalliturniir | Foto: Siim Semiskar
scroll to top
Inline
Inline