fbpx
Close

Siim-Sander Vene eeskujuks ja mõjutajaks on olnud legendaarne NBA staar

Avatar

Itaalia kõrgliigaklubi Varese avaldas neljapäeval oma Facebooki kontol eestlasest Siim-Sander Venest vändatud tutvustava video, kus 28-aastasel ja 203 cm pikkusel ääremängijal paluti ennast tutvustada ja mõnele küsimusele vastata.

“Korvpallurite pojaks olemine on mind loomulikult palju mõjutanud. Enamus lapsepõlvest olin ühega oma vanematest spordisaalis ja vaatasin, kuidas korvpalli mängitakse. Hiljem oli isa ka minu treener ning mida vanemaks sain, seda rohkem pidin pingutama, et ennast tõestada ja teha asju nii nagu isa tahtis. See andis mulle kahtlemata palju juurde,” rääkis Vene oma lapsepõlvest ja isa Priit Vene ja ema Lea Vene mõjutustest.

“Mängijatest on mind tõenäoliselt kõige rohkem mõjutanud Dirk Nowitzki. Tema mängustiil ja see, et ta oli suur mees Euroopast. Mulle lihtsalt meeldis teda vaadata,” tõi eestlane ühe oma eeskujuna välja legendaarse sakslase.

Ühena viimastest küsimustest paluti Venel sõnastada oma järgmine eesmärk korvpallis, mille peale eestlane vastas: “Tahan mängida nii kõrgel tasemel, kui võimalik ja nii kaua, kui võimalik. Võib-olla jõuan veel tagasi Euroliigasse, eks näis, võtan kõike hooaja kaupa.”

Varese meeskond on hetkeseisuga Itaalia kõrgliigas neljast mängust võitnud kaks ning liigatabeli tihedas keskkohas annab see 10. koha. Eestlane on keskmiselt 26,5 minutiga kirja saanud 10,3 punkti, 4,5 lauapalli ja 2 korvisöötu.

scroll to top
Inline
Inline