fbpx
Close

Sten-Timmu Sokk ja Iraklis teenisid suure võidu ja tagasid koha Kreeka kõrgliigas

-Sten Sokk ja Thessaloniki Iraklis | Iraklis BC Facebook

-Sten Sokk ja Thessaloniki Iraklis | Iraklis BC Facebook

Kreeka korvpalli esiliiga finaalis ei jätnud Sten-Timmu Soku kodumeeskond Thessaloniki Iraklis mingit võimalust Kastoriale, kui kolmapäeval võeti 84:61 (21:11, 26:22, 22:9, 15:19) võit ja kindlustati uueks hooajaks koht Kreeka kõrgliigas. Otsepääsme oli kõrgliigasse juba taganud Ionikos Nikaias.

Poolfinaalis alistas Iraklis 94:59 Charilaose ning ühest mängust piisaski, et koht finaalis kindlustada. Nimelt näeb sealne play-off süsteem ette, et põhiturniirilt võetakse omavahelised võidud-kaotused kaasa ja Iraklis oli Charilaose mõlemal korral seljatanud.

Samamoodi piisas ühest võidust ka finaalis, sest põhiturniirilt võeti 2-0 edumaa Kastoriaga mängudest kaasa. Sten-Timmu Sokk viibis platsil 25,5 minutit ja viskas 5 punkti (kahesed 1/3, kolmesed 1/4). Veel võttis ta 2 lauapalli, andis 4 korvisöötu, tegi ühe pallikaotuse ja 2 isiklikku viga.

Iraklise parimatena tõid Michalis Polytarchou ja Kostas Kakaroudis vastavalt 23 ning 21 puntki. Vastaste resultatiivseim oli Svetozar Stamenkovic 14 punktiga.

scroll to top