fbpx
Close

Taas palli kätte võtnud Rauno Nurger ootab Hispaanias viimaseid rahasid

Avatar
-Rauno Nurger | Foto: Club Baloncesto Breogan SAD Facebook

Kui Hispaania korvpalli kõrgliiga ehk ACB andis värskelt teada, mil viisil koroonaviiruse tõttu katkestatud hooaega jätkatakse, siis esiliigas hooaega ei jätkata. Kui Real Canoe meeskonnaga tabelis eelviimase ehk 17. koha saanud Kristian Kullamäe on ammu Eestis, siis Breogani tiimiga 8. positioonile paigutunud Rauno Nurger viibib endiselt Hispaanias.

“Hooaeg on ametlikult läbi jah, aga ma ise olen veel Hispaanias. Plaan on suvel muidugi ka Eestisse tulla, aga millal see juhtub, seda täpselt veel ei tea,” rääkis 26-aastane Nurger Korvpall24.ee portaalile.

Tänavu Breogani särgis 24 kohtumisega keskmiselt 19 minutit, 7,2 punkti ja 4 lauapalli kogunud 26-aastane Nurger pole uue hooaja plaane veel tegema saanud hakata: “Hetkeseisuga ei tea midagi, mis saama hakkab. Praegu üritan oma viimased rahad veel kätte saada ja siis saab edasi vaadata.”

Hispaania esiliigaklubide üldist seisu pärast koroonakriisi Nurger kokku võtta ei osanud, kuigi kinnitas, et tema kõrvu on jõudnud jutud, et mõned klubid kindlasti on sponsorrahade ärakukkumisega hädas.

Hispaanias olid eriolukorra ajal väga karmid piirangud ja toast välja võis minna vaid üksikutel erijuhtudel. Praeguseks on olukord lihtsamaks läinud. “Nüüd olen saanud vähemalt väljas käia. Saali ega jõusaali veel ei lasta, aga väljas käin igapäevaselt viskamas, nii et pall oli viimati käes täna (4. juuni – toim.) hommikul,” muigas Nurger.

Kas kohalikud tänavakorvpallistaarid pole meie meest juba 1-1 lahingutes proovile tahtnud panna? “Siiani pole veel julgetud ligi tulla, aga kui keegi küsiks, siis kindlasti võtaks väljakutse vastu,” naeris 208 cm pikkune eestlane lõpetuseks.

scroll to top
Inline
Inline