fbpx
Close

Gregor Arbet riputas ketsid varna, aga ei kao korvpallist kuhugi

Avatar
-Gregor Arbet | Foto: Siim Semiskar

Gregor Arbet teatas enda Facebooki lehel, et jätab tippkorvpalliga hüvasti. Vähemalt mängijana teda palliplatsil enam kindlasti ei näe. Kaheksakordse Eesti meistri, pikaaegse Eesti koondislase ja VTB kuulsuste halli liikme viimase hooaja näitajateks jäid TalTechi ridades 25 mänguga 8,5 punkti, 2,8 lauapalli ja 1,8 korvisöötu keskmiselt mängus. 

Arbet lõpetab küll palluri karjääri, kuid ei kao korvpallist kuhugi. Palluri mõtted pärast karjääri lõpetamist (TalTechi sotsiaalmeedia lehelt): „Olen otsustanud, et lõpetan profikorvpalluri karjääri. Tänan südamest kõiki TOETAJAID, kes mind sellel tõusude ja mõõnadega teekonnal toetasid ja unistuste töö võimalikuks tegid! Mul on siiralt hea meel, et Eesti korvpallis on andekaid ja värvikaid noori, kelle töökus ja sihikindlus hoiavad mu südameala au sees! Korvpall on mu kirg ja suur osa tuleviku visioonist. Olen osalemas FIBA Time Out 2.0 programmis ja sidunud end TalTech korvpalliklubi tegemistega.”

Arbet osaleb 2020 suvel alustavas FIBA Time Out 2.0 spordivaldkonna haridusprogrammis, mis on mõeldud korvpalluritele, kes soovivad edendada oma karjääri ka väljaspool korvpalliplatsi. Programm annab sportlasele praktilised ja akadeemilised teadmised ja kogemused manedžeritöö, spordijuhtimise ja ürituskorralduse valdkonnas.

Gregori uueks ametiks on TalTechi korvpalliklubi spordidirektor ning tema rolliks jääb ka esindusmeeskonna ning farmmeeskonna abistamine igapäevases treeneritöös.

scroll to top
Inline
Inline