fbpx
Close

Tallinna Kalev/TLÜ toob tagasi meeskonna mullu hõbedale aidanud tagamehe

Avatar
-Ronald McGhee | Foto: Siim Semiskar

Tänavust Paf Eesti-Läti liiga hooaega tagasihoidlikult alustanud Tallinna Kalev/TLÜ on poole hooaja peale hoogu üles saamas, kuid kohamängudele jõudmiseks tuleb leida lisakäik. Täna teatas klubi president Sten-Erik Jantson Delfile, et meeskonda tuuakse tagasi mullu tegusid teinud Ronald Eric McGhee jr (195 cm) ning ära saadetakse tagamees Michael Balogun (192 cm) ja korvi all mütanud Cadarian Raines (203 cm).

Delfile antud intervjuus ütles Jantson, et McGhee asendab Baloguni ja asendust otsitakse ka Raines’ile: “Tõime tagasi mehe, kes meid eelmine hooaeg kandis finaali. Tegemist on mehega, kes suudab mängu tuua muutuse. Oleme temaga vestelnud ja ta teab täpselt, mida ootame ja mida ei oota. Eks ta on siin esimese eksimuseni. Kui ta ei saa aru, et peab alluma korraldustele, on kojusõit kiire,” rääkis Jantson.

Balugoni panuseks jäi 28,2 minutiga 12,6 punkti, 1,6 lauapalli, 2,3 korvisöötu ja 1,1 vaheltlõiget mängus. McGhee näitajad eelmisest hooajast olid 23,4 minutiga 15,6 silma, 3,1 lauapalli, 3,3 korvisöötu ja 1,8 vaheltlõiget mängus. Raines’i arvele jäi 22 minutiga keskmiselt 8,5 punkti, 4,4 lauapalli, 1,5 resultatiivset söötu ning 0,7 kulpi kohtumises.

Kalevi president valgustas ka seda, keda korvi alla otsitakse: “Teist tsentrit me ei ei otsi, pigem number nelja. Tundub, et praegu kaks pikka segasid teineteist. Mängijate turg on küllastunud ja odava raha eest võib saada hea mehe. Samas tuleb mängija kohale tuua, et saada temast selge pilt,” lisas Jantson.

Turniiritabelis loodetakse uute meeste toel tõusta kaheksa parema sekka. Praegu hoitakse viie võidu ja 10 kaotusega 12. positsiooni.

scroll to top
Inline
Inline