fbpx
Close

Tallinna Rahvaliigas peetud dramaatilise mängu üks kangelasi: nagu NBA finaali oleks võitnud!

-Konstantin Gnedenkov | Foto: Siim Semiskar

-Konstantin Gnedenkov | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliigas sündis laupäeval tabeliseisu vaadates üllatus, kui SkyMobile (2-6) suutis dramaatilise lõpplahendusega 63:62 võidu teenida Aexpo/Estravani (4-2) vastu. Koos vastaste liidri Kristjan Prüüsiga 27 punktiga üleplatsimeheks kerkinud aastaid TTÜ SK särgis esiliigas pallinud Konstantin Gnedenkov nõustus pärast emotsionaalset võitu Korvpall24.ee portaalile muljeid jagama.

Alustasime intervjuud spordireporterite meelisküsimusega, ‘mis tunne on’? “Ma ei teagi, hetkel ei saagi aru veel. Väga palju emotsioone, nagu NBA finaali oleks võitnud! Üldiselt ma olin kaotusega leppinud pärast seda, kui viimases olukorras lauavõitluse kaotasin. Pall löödi edasi ja ma isegi ei näinud alguses, et meie mees on seal olemas. Mul hetkel polegi sõnu rohkem,” rõõmustas senise seitsme mänguga Rahvaliigas keskmiselt 10,3 punkti visanud tagamängija.

“See on meil teine võit ja mõlemad võidud olema saanud täiskoosseisuga mängides. Vahepeal oleme mitmeid mänge viiekesi pidanud, kuid nüüd tulid mehed jälle kohale,” tõi ta välja SkyMobile’i võidu ühe põhjuse. “Ma loodan väga, et saame veel koosseisu kokku ja võidud tulevad, sest nagu näha, siis tase on meil olemas,” kinnitas enesekindel mängumees. Tema sõnul mängib osa SkyMobile’i koosseisust ka teises liigas, mõned teistes harrastusliigades ja on ka veel noorte meistrivõistlustel osalevaid pallureid. Seetõttu tekibki kohati koosseisuga probleeme.

“Aga me olime see meeskond, kes sisuliselt viimasena registreeris. Panime kuus meest kokku ja alustasime nii. Järjest oleme mehi juurde saanud ja kogume jõudu. Loodan, et kevadel oleme play-offis ja näitame hoopis tugevamat mängu,” lõpetas Gnedenkov positiivselt.

Optibet Tallinna Rahvaliiga mängud jätkuvad Sõle spordikeskuses 5. jaanuaril.

scroll to top