fbpx
Close

Tallinna Rahvaliiga finaalpäeva publik külvatakse auhindadega üle!

-Tallinna Rahvaliiga ootab finaalpäeval publikut saali! | Foto: Pixabay

-Tallinna Rahvaliiga ootab finaalpäeval publikut saali! | Foto: Pixabay

Optibet Tallinna Rahvaliiga finaalpäev on Sõle spordikeskuses aset leidmas juba selle nädala laupäeval ehk 27. aprillil ning viimane aeg on endale kalendris päev vabaks teha, et tulla nautima tasemel harrastuskorvpalli ja häid publikuauhindu.

Ilma naljata, Rahvaliiga finaalpäeval tasub tulla pealtvaatajana kohtumisi jälgima ning oma lemmikutele tribüünil kaasa elama, kuna publikule on pannud mitmeid auhindu välja meie head toetajad Optibet, A Le Coq, Toyota ja Park Minigolf.

Rahvaliiga peatoetaja Optibet korraldab mängude vaheaegadel publikule lihtsaid viskevõistlusi, kus on hea võimalus väikese meenega ära minna.

Tänavusel hooajal I divisjonis oma meeskonnaga kaasa mänginud ja konkurentidele kõva lahingu andnud A Le Coq hoolitseb selle eest, et ka publikul väikese liigutamise järel kurk ei kuivaks.

Kahe finaali vahel, orienteeruvalt kell 16.45, toimub kõigi saalisviibijate vahel suur loosimine, kus üks õnnelik saab endale uue põlvkonna Toyota RAV4 kasutusõiguse.

Kõrgemas divisjonis oma tiimiga finaali jõudnud Park Minigolf on samuti publiku peale mõeldes pannud välja mõnusad auhinnad. kaks õnnelikku pealtvaatajat saab Park Minigolf peoruumi kinkekaardi (väärtuses 145 eurot), mis annab kaks tundi Park Minigolfi Peomaja kasutust tasuta + 10 mänguõigust Park Minigolfi Park väljakul.

Lisaks teeb Park Minigolf kõigile Tallinna Rahvaliiga osalejatele, fännidele ja kaasaelajatele sooduskoodi, millega saab mängida Park Minigolfi mõlemaid väljakuid ühe hinnaga. Kui lähed Rahvaliiga finaalpäeva nädalavahetusel Park Minigolfi mängima ja ütled märksõna “Korvpall”, siis saad mängida nii Park väljakul kui ka Wild Wild West Saloon väljakul vaid Park väljaku hinnaga. Pakkumine kehtib 27.-28. aprillil.

Muretsema ei pea ka mängijad, neilegi saab vaev korralikult tasutud, kui auhinnalaua katavad eelpool mainitud ettevõtted ning lisaks ka Kuulsaal, FitMode, Sukeldumiskeskus Maremark ja Klubi Teater.

Optibet Tallinna Rahvaliiga finaalpäeva ajakava:

27. aprill 2019

12.00 I divisjoni pronksimäng Mediq Eesti – Rim (väljak I)
12.00 II divisjoni pronksimäng Morsad – Wildix/Esecom (väljak III)

14.00 Kolmepunktiviskevõistluse finaal

15.00 II divisjoni finaal Audentes – Eelviimased (vaheajal võistlused pealtvaatajatele Optibeti auhindadele)

16.45 Kõigi saalisviibijate vahel loositakse välja uue põlvkonna Toyota RAV4 kasutusõigus

17.00 I divisjoni finaal Park Minigolf – KK Pelgulinn (vaheajal võistlused pealtvaatajatele Optibeti auhindadele)

Õhtu jätkub Klubis Teater, kes pakub pealtvaatajatele ja mängijatele prii sissepääsu! Klubi Teater õhtuse ürituse info on SIIN.

scroll to top