TÄNA | Karikasarja veerandfinaalis lähevad vastamisi pikaaegsed suured rivaalid Tartu ja Kalev/Cramo

-Paf Superkarika mäng Tartu Ülikool - SK Nord Aid/Cramo | Foto: Tartu Ülikooli korvpallimeeskond Facebook

-Paf Superkarika mäng Tartu Ülikool – SK Nord Aid/Cramo | Foto: Tartu Ülikooli korvpallimeeskond Facebook

Paf Superkarika turniiril peetakse kolmapäeval kolm kohtumist, kui oma esimesed veerandfinaalmängud peavad ära Tartu Ülikool ja Kalev/Cramo ning Tallinna Kalev/TLÜ ja Rapla Avis Utilitas. Samuti mängitakse ära möödunud reedel koroonaohu tõttu ära jäänud kaheksandikfinaal G4S Noorteliiga ja Rakvere Tarva vahel.

Tartu Ülikool oli kaheksandikfinaalis kahe mängu kokkuvõttes kindlalt parem esiliigaklubist SK Nord Aid/Cramost (101:62 ja 90:54). BC Kalev/Cramo kohtus eelmises ringis Tartu Kalev/Estikoga ning võttis vastavalt 117:52 ja 94:68 võidud. Esimene veerandfinaalkohtumine peetakse eelmise hooaja põhjal madalama asetusega meeskonna kodus ehk Tartus ja pall pannakse Ülikooli spordihoones mängu kell 18:30. Mängu saab otseülekandes jälgida Delfi TV vahendusel, kohtumist kommenteerib Siim Raudla. Paari korduskohtumine toimub 8. oktoobril Tallinnas.

Teises veerandfinaalpaaris lähevad vastamisi Rapla ja Tallinna Kalev/TLÜ. Toomas Annuki juhendatav Rapla oli kaheksandikfinaalis mängudega 98:63 ja 86:38 üle Tamsalu Los Toros/TALTECH meeskonnast. Kalevlased seljatasid Keila Korvpallikooli võistkonna tulemustega 104:73 ja 129:60. Esimene veerandfinaal mängitakse Sõle Spordikeskuses algusega kell 19:30. Pärast tänast kohtuvad meeskonnad uuesti 6. oktoobril Raplas. Paari võitja läheb poolfinaalis kokku Tartu Ülikooli ja Kalev/Cramo vastasseisu võitjaga.

Möödunud reedel toimuma pidanud, kuid koroonaohu tõttu edasi lükatud kaheksandikfinaali korduskohtumine Rakvere Tarva ja G4S Noorteliiga vahel peetakse ära täna algusega kell 19:00 Rakvere spordihallis. Esimese kohtumise võitis Tarvas kindlalt 108:55. Antud paari võitja läheb veerandfinaalis vastamisi KK Viimsi/Noto meeskonnaga.

Pärnu Sadam ja TalTech alustavad veerandfinaalmängudega reedel viimase koduväljakul. Poolfinaalidesse pääsevad kahe mängu kokkuvõttes rohkem punkte visanud meeskonnad. Paf Superkarikas kulmineerub 19. ja 20. detsembril toimuva final four turniiriga.