fbpx
Close

Tänavakorvpalli meistrivõistluste sari jätkub sel nädalal Nõmmel ja Viljandis

-3x3 korvpall | Foto: Siim Semiskar

-3×3 korvpall | Foto: Siim Semiskar

3×3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste sari jätkub sel reedel Nõmme turul toimuva 3×3 etapiga ning laupäeval Viljandis toimuva 3×3 turniiriga. Tegemist on selle suve viimaste 3×3 võistlustega Eestis, millelt on võimalus teenida pääse 11. augustil Tallinnas, Vabaduse väljakul toimuvale FIBA 3×3 maailmaturnee kvalifikatsioonile “OlyBet 3×3 Tallinn Open 2018“.

Lisaks annavad nii Nõmme kui Viljandi 3×3 turniirid kõikidele osalejatele kõrgeid FIBA 3×3 ränkingupunkte, mis aitavad kaasa Eesti pääsemisele 2019. aasta juunis Amsterdamis toimuvatele FIBA 3×3 maailmameistrivõistlustele.

“Eesti Korvpalliliidul on hea meel, et Viljandi, kus samal nädalavahetusel toimub ka Viljandi Folk, on üle 15-aasta tagasi Eesti tänavakorvpalli kaardil ning et päev varem saavad kõik huvilised osa Nõmme Turul toimuvatest tegevustest, sealhulgas ka 3×3 tänavakorvpallist,” ütles Eesti Korvpalliliidu 3×3 valdkonna juht Reigo Kimmel, kelle sõnul on nii Nõmme turult kui Viljandi Folgilt 3×3 korvpallihuvilistel võimalus pääseda üle 1 000 000 USD auhinnafondiga FIBA 3×3 maailmaturneele, mille finaalvõistlus peetakse oktoobris Pekingis.

Kes laupäeval Viljandisse ei jõua, saab laupäeval osaleda Tallinnas, Schnelli väljakutel toimuval Ghetto Basket 3×3 turniiri 3 etapil. milles on tasuta osalus kõikidele tiimidele.

scroll to top