Tartu Ülikool/Kalev pidi Riias vastu võtma viienda kaotuse

-Belinda Lepmets | Foto: Siim Semiskar

Naiste Eesti-Läti ühisliigas käis oktoobrikuu viimasel päeval väljakul üks Eesti naiskond, kui Tartu Ülikool/Kalev pidi võõrsil vastu võtma 54:79 (18:19, 5:12, 7:20, 24:28) kaotuse Riia TTT juunioritelt.

Väga keeruliseks osutusid tartlannade jaoks kohtumise teine ja kolmas veerandaeg, kui visata suudeti vastavalt 5 ja 7 punkti. Ülejäänud 20 minutiga ehk matši esimese ja viimase neljandikuga suudeti küll kokku 42 punkti visata, kuid võiduks jäi sellest loomulikult väheseks.

Eleriin Vaino ja Maria Metsaorg viskasid Tartu poolel mõlemad 12 punkti, Anna Gret Asi lisas 10 silma ning Belinda Lepmets ja Kadri Uiga tõid kumbki 8 punkti ja hankisid vastavalt 10 ja 5 lauapalli.

Riia TTT juuniorite edukaim oli 23 punktiga Mara Mote, Nikola Ozola lisas 13 silma ja Jete Katrina Nulle 9 punkti.

Kogutud punktide järgi on Riia TTT liigatabelis 6 võidu ja 2 kaotusega teisel kohal ning Tartu Ülikool/Kalev (4-5) on hetkel küll kolmas, kuid vähem mänge pidanud Läti naiskonnad on neist tõenäoliselt möödumas.