fbpx
Close

Tartu Ülikooli korvpallikooli noored kohtuvad Läti turniiri finaalis Kaunase Žalgirisega

-Tartu Ülikool/Leopardid U11 meeskond | Foto: Tartu Ülikooli korvpallikool Facebook

-Tartu Ülikool/Leopardid U11 meeskond | Foto: Tartu Ülikooli korvpallikool Facebook

Lätis toimuval noorte korvpalliturniiril Marupe Cup 2019 jõudsid Tartu Ülikooli U11 vanuseklassi poisid ehk Leopardid finaali, kus pühapäeval minnakse vastamisi kuulsa Kaunase Žalgirise eakaaslastega.

Laupäeval toimunud veerandfinaalis alistasid tartlased Jurmala 53:26 ja õhtuses poolfinaalis Ogre 53:35. Alagrupis oli Tartu jaks üle käinud Juglast (60:23) ja DSN-ist (50:31).

“Hommikuses mängus Jurmalaga tegime palju praaki ja sundimatuid pallikaotusi, õnneks tuli siiski võit ära. Seevastu õhtune mäng Ogrega oli väga hea – poisid pidasid kinni kokkulepitud asjadest ja mängisid ilusat korvpalli,” sõnas peatreener Olari Narits klubi Facebooki lehe vahendusel.

Ta lisas: “Siin turniiril on esimesel poolajal viisikutega mäng ja meie ühtlased viisikud on seni olnud suur trump. Oleme kõik mängud suutnud esimesel poolajal ära otsustada. Finaalmäng Žalgirisega saab poiste jaoks olema ilusa hooaja eest kirss tordil. Eesmärk on kindlasti hooaeg võidukalt lõpetada.”

Laupäeva õhtul toimus ka võistkondlik osavusvõistlus, kus 2008. aastal sündinud poiste vanuses võitis tartu Ülikool/Leopardid finaalis Jurmalat ja sellega on Tartu poistel esimene võidukarikas turniirilt juba käes.

scroll to top