fbpx
Close

Teamshield’i küsimusmängus meenutame ühe 17-aastase poisi kõrgliigadebüüti

-Rait-Riivo Laane oma debüüthooajal kõrgliigas | Foto: Siim Semiskar

-Rait-Riivo Laane oma debüüthooajal kõrgliigas | Foto: Siim Semiskar

Korvpallipodcasti “Möödavise” selle nädala saates oli külas eelmised kolm hooaega Kreeka esiliigas pallinud ning nüüd Rapla Avis Utilitase meeskonda naasnud tagamängija Rait-Riivo Laane, kes oma küsimusega liigub samuti ajas hea hulk aastaid tagasi.

26-aastane Laane tegi oma meistriliigadebüüdi küllalt noorena ning oli kohe oma avamängus nii heas kui halvas küllalt olulises rollis. Küsime: kui vanalt Laane kõrgliigadebüüdi tegi ning mitu punkti ta oma avamängus viskas? Konkreetne kohtumine, millest jutt, kujunes täielikuks trilleriks ning Laanel on kõik juhtumised senini eredalt meeles.

Vastused saab saata meiliaadressile info@korvpall24.ee või Korvpall24.ee Facebooki lehe sõnumitesse.

Loositud sai ka eelmise küsimusmängu võitja, kelleks osutus Uku Pärn. Uku, selleks, et auhind kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime selja peale lased kirjutada.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Kuula kogu saadet uuesti (küsimusmäng alates 38.35):

scroll to top