fbpx
Close

TeamShield’i küsimusmängus siirdusime laualõvisid jahtima!

Avatar
-Karl Johan Lips | Foto: Siim Semiskar

Korvpallipodcastis “Möödavise” käis sel korral külas Tallinna Kalev/TLÜ 23-aastane ääremängija Karl Johan Lips, kellega rääkisime nii noormehe ja tema tiimi selle hooaja tegemistest kui veeratsime ka üldisemat korvpallijuttu.

TeamShield’i küsimusmängus tahame teada energilise mängustiili poolest tuntud Lipsu ühe isikliku tippmargi kohta. Küsime: Mis on Karl Johan Lipsu karjääri ühe mängu lauapallide rekord kõrgliigatasemel ning mis meeskonna vastu ta selle tegi?

Vastused saab saata meiliaadressile info@korvpall24.ee või Korvpall24.ee Facebooki lehe sõnumitesse.

Saates hõikasime välja ka eelmise küsimusmängu võitja, kelleks oli Korvpall24.ee portaali kaastöötaja Raivo Tammus. Raivo oli ainus, kes täiesti õige vastuse suutis anda. Raivo, selleks, et auhind kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime selja peale lased kirjutada.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Kuula kogu saadet uuesti (küsimusmäng alates 47.15):

scroll to top
Inline
Inline