Tenerife tugevast viimasest veerandajast ei piisanud ja mõõn Hispaania kõrgliigas jätkus

-Janari Jõesaar | Foto: Club Baloncesto 1939 Canarias

Hispaania korvpalli kõrgliigas pidi Janari Jõesaare kodumeeskond Tenerife Iberostar vastu võtma juba seitsmenda järjestikus kaotuse, kui võõrsil jäädi 87:91 alla Manresale.

Avaveerand oli Tenerife kontrolli all ning haarati 23:17 eduseis. Poolajaks olid võõrustajad aga 40:38 ette pääsenud ning kolmandal veerandajal suurendati vahet veelgi kümne punkti võrra. Tenerife püsis küll mängus ning viimane neljandik ka 36:28 võideti, aga kohtumise lõpuks oli kaotusseis siiski neljapunktiline.

Janari Jõesaar pääses platsile ligi kuueks minutiks, aga ühtegi punkti ta ei toonud. Statistikasse kogunes üks korvisööt. Tenerife resultatiivseim oli Tim Abromaitis 27 punktiga, võitjatele tõi Ryan Toolson 18 silma.

Turniiritabelis asub Tenerife (12-14) kümnendal kohal. Manresa (14-12) on seitsmes.