VIDEO | Teodosici klassikalist esitust jälginud Henri Drell kasutas ka ise mänguminutid edukalt ära

-Henri Drell | Foto: Diego Guglielmi

Henri Drelli kodumeeskond Pesaro Carpegna Prosciutto Basket kohtus laupäeval Itaalia korvpalli kõrgliigas liidri Bologna Segafredo Virtusega ning ebaõnnestunud kolmanda veerandaja taustal tuli vastu võtta 89:106 (25:25, 22:27, 11:29, 31:25) kaotus.

Henri Drell teenis 18 minutit mänguaega, mille jooksul tõi 6 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 2/4). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, tegi ühe viskeblokeeringu, andis 2 korvisöötu, kaotas korra palli ja tegi 2 isiklikku viga.

Jaylen Barford viskas meeskonna parimana 18 punkti. Troy Williams sai kirja 15 ja Vasa Pusica 14 silma. Võitjate poolelt kogus Milos Teodosic 15 punkti ja 8 korvisöötu, tehes samas ka 6 pallikaotust. Sama suure punktiarvuni jõudis veel Vince Hunter.

Turniiritabelis jätkab Pesaro ühe võidu ja 18 kaotusega viimasel ehk 17. kohal. Bologna (18-2) on endiselt esimesel positsioonil. Järgmise mängu peab Pesaro 9. veebruaril, kui võõrustatakse Brindisi Happy Casa võistkonda.

Bologna Segafredo Virtus – Pesaro Carpegna Prosciutto Basket tipphetked (Drelli kolmene 2.10 peal):