fbpx
Close

Toomas Kandimaa: sellise mänguga ei pea me silmad maas ringi käima

Avatar
-Toomas Kandimaa | Foto: Siim Semiskar

Tartu Ülikool/Maks & Moorits pidas oma esimese Paf Eesti-Läti liiga kodumängu Rapla Avis Utilitase vastu. Normaalaja viimaste minutitega 11 punktilisest kaotusseisust mängu lisaajale viinud tartlased pidid vastu võtma küll 74:76 kaotuse, aga peatreener Toomas Kandimaa sõnul silmad maas sellise mängu järel ringi käima ei pea.

“Hooaja esimeses liiga kodumängus tahtsid poisid kindlasti publikule head mängu näidata ja saali atmosfäär oli täitsa mõnus. Tabelisse läheb küll kaotus, aga usun, et sellise mänguga ei pea me silmad maas ringi käima. Pigem annab võitluslik mäng meile usku juurde ja kui satume taas lisaajale, siis on see kogemus juba olemas,” sõnas Kandimaa klubi pressiteate vahendusel.

Mängu käigu kohta sõnas hooaega hästi alustanud noore Tartu tiimi peatreener: “Saime alguses küll hästi minema, aga teisel veerandajal jäime nende maa-ala kaitse vastu hätta. Normaalaja lõpus saime suure võitlusega järgi ja mängu ka lisaajale viia, aga kahjuks jäi võidust täna pisut puudu.”

Tartu Ülikooli eest viskas Will Rayman üleplatsimehena 31 punkti ja võttis 12 lauapalli. Hendrik Eelmäe lisas 13 punkti, neli lauapalli ja neli korvisöötu. Oliver Suurorg kogus 10 punkti ja viis lauapalli. Rapla parimana sai Roberts Freimanis kirja 22 punkti, kaheksa lauapalli ja neli korvisöötu. Võrdselt 15 punkti viskasid Mario Ihring, Al-Wajid Aminu ja Saimon Sutt.

scroll to top
Inline
Inline