fbpx
Close

Toomas Raadik: ma ei tea palju Rumeenia korvpallist, aga fännide abiga suudame sel hooajal saavutada suuri asju

Avatar
-Toomas Raadik | Foto: Siim Semiskar

Pärnust pärit 29-aastane ja 202 cm pikkune ääremängija Toomas Raadik siirdub uuel hooajal korvpalli mängima Rumeenia kõrgliigasse Miercurea Ciuc CSM nimelisse meeskonda, kus lisaks temale alustab ka Eesti koondise mängujuht Rait-Riivo Laane.

Klubi Facebooki lehel antud lühikeses videointervjuus sõnas eelmisel hooajal Rootsi ja Norra kõrgliigadest välismaakogemust hankinud Raadik: “Olen väga õnnelik, et saan võimaluse mängida Rumeenias ja olla osa (Miercurea Ciuc CSM) meeskonnast ja kogukonnast.”

“Ma ei tea palju Rumeenia korvpallist, aga fännide, võitluslike mängijate ja tugevalt töötava tiimi abiga suudame sel hooajal saavutada suuri asju,” lisas pärnakas. “Ma ei suuda ära oodata, millal kohale jõuan ja loodan, et te kõik püsite tervena,” andis Raadik video vahendusel head soovid Rumeeniasse edasi.

Rumeenia kõrgliigas muudeti eelmise hooaja eel süsteemi ning kokku osales kõrgemas divisjonis koguni 16 klubi, kes olid varasemate tulemuste põhjal jagatud esialgu kahte gruppi. Alumises grupis alustanud Miercurea Ciuc CSM oli koroonaviiruse poolt tingitud hooaja katkemise momendil tabelis 3 võidu ja 11 kaotusega eelviimasel kohal.

scroll to top
Inline
Inline