fbpx
Close

Treier hakkab Leedu koondislasega võitlema koha eest Sardiinia päikese all

Avatar
-Eimantas Bendžius | Foto: AFP/Scanpix

Eelmisel reedel teatas Itaalia kõrgliigaklubi Sassari Dinamo Eesti korvpallisõpradele rõõmustava uudise, sõlmides Kaspar Treieriga 3-aastase lepingu. Teisipäeval jõudis klubi kokkuleppele Leedu koondise ääremängija Eimantas Bendžiusega, teavitas korvpalliportaal Sportando.

Vilnius Lietuvos rytase ridades korvpallikarjääri alustanud 30-aastane mängumees veetis esialgses koduklubis ka eelmised kaks hooaega. Mõlemal äärepositsioonil toimetav 207-sentimeetrine Bendžius on varasemalt pallinud veel Vilniuse Perlase, Pasvalyse Pieno Žvaigždesi, Sopot Trefli (Poola) ning Obradoiro (Hispaania) särgis. Leedu koondise eest on Treieri värskeim meeskonnakaaslane saanud end näidata 2017. aasta EM-finaalturniiril.

Lisaks Treierile ning Bendžiusele on Sassari Dinamo viimastel nädalatel enda ridadesse lisanud 203-sentimeetrise ameeriklase Justin Tillmani, Serbia tagamängija Vasa Pusica ning kogenud horvaadi Filip Kruslini. Hetkel on klubi kodulehel üleval kümne palluri nimed, seega on viimased pusletükid meeskonna täielikust komplekteeritusest veel puudu.

Koroonaviiruse tõttu poolikuks jäänud hooajal hoidis Sassari Itaalia kõrgliigas Bologna Virtuse järel suurepärast teist positsiooni, samale kohale jäädi ka FIBA Champions League alagrupiturniiril.

scroll to top
Inline
Inline