Treieri koduklubi kaotas kodus tabeliliidrile, Jurkatamme meeskond sai suure võidu

-Mikk Jurkatamm | Foto: basketravenna.it

Nädalavahetusel peetud Itaalia Serie A2 8.voorus võõrustas Kaspar Treieri koduklubi Montegranaro XL Extralight (6-1) liiga liidrit Lavoropiu Fortitudo Bolognat (7-0). Mikk Jurkatamm ja OraSi Ravenna (4-3) mängisid samuti koduväljakul ning nende vastaseks oli Pompea Mantova (2-5).

Koduväljakul mänginud Montegranaro pidi vastu võtma hooaja teise kaotuse Bologna meeskonnalt numbritega 71:76 (15:15, 15:19, 26:15, 15:27). Esimese poolaja nelja punktiga kaotanud Montegranaro tegi väga hea kolmanda veerandaja, mille järel juhiti 56:49. Neljandal veerandil sai Bologna oma mängu hoopis paremini käima, mis võideti 27:15 ja tänu sellele saadi võõrsil magus võit.

Treier sai tabeliliidri vastu mängida 12 minutit ning tõi 4 punkti (kolmesed 1/4, vabavisked 1/1). Montegranaro parim oli Lamarshall Corbett 21 punktiga. Bologna poolelt viskas Kenny Hasbrouck 30 minutiga 20 silma.

Samuti kodus mänginud Ravenna võttis suure 96:76 (26:28, 22:15, 23:16, 25:17) võidu Pompea meeskonna üle. Poolaja vaid viie punktiga (48:43) võitnud Ravenna oli peale kolmandat veerandaega juba 71:59 ees. Neljandalgi veerandajal ei hoitud tagasi ning see võideti numbritega 25:17 ning kindlalt kogu mäng.

Jurkatamme mäng ebaõnnestus, kui ta tegi 7 mänguminutiga 5 viga, skoori eestlane ei avanud. Adam Smith viskas Ravenna poolel 23 punkti. Kaotajate parim oli ameeriklane Andrew Warren 23 silmaga.

Pärast 8.mängudevooru jagab Montegranaro 6 võidu ja 2 kaotusega teist kohta. Ravenna on tõusnud 5 võidu ja 3 kaotusega kuuendale kohale. Järgmises voorus võtab Montegranaro kodus vastu Treviso meeskonna, Ravennal on aga ees võõrsil raske mäng tabeliliidri Bologna vastu.