Udine läheb veerandfinaali Veidemanita saadud võiduga, Montegranaro kaotas

-Udine korvpallimeeskond | Foto: @apugsa_udine

Itaalia tugevuselt teises korvpalliliigas ehk Serie A2 tasemel sai Rain Veidemani koduklubi põhiturniiri lõpetuseks teise järjestikuse võidu ilma eestlaseta, kes taas koosseisu ei mahtunud. Kaspar Treier ja Montegranaro kaotasid.

Udine oli koduväljakul 85:71 parem Imola Basketist ning parimaks kerkis 18 punktiga Kyndall Dykes. Francesco Pellegrino kogus 14 silma ja 11 lauapalli ning Veidemani asemele palgatud Troy Caupain 14 punkti ja 9 lauapalli.

Montegranaro lõpetas põhiturniiri koduplatsil 72:81 kaotusega Trieste vastu. Eestlasest ääremängija sai platsil viibida 16 minutit, kuid skoori selle ajaga ei avanud (kolmesed 0/1). Küll sai ta protokolli 2 lauapalli, ühe vaheltlõike, ühe korvisöödu, 2 viga ja 2 pallikaotust.

Trieste parimana tõi Javonte Green 20 punkti ja Laurence Bowers lisas 18 silma. Montegranaro poolel viskas Valerio Amoroso 24 punkti ja Lamarshall Corbett lisas 21 silma.

Udine (18-12) lõpetas oma regioonis 4. kohaga ning Montegranaro (18-12) sai play-offideks 5. positsiooni.

Veerandfinaalis saavad mõlemad eestlaste klubid vastased teisest regioonist, kui Udine mängib Tortonaga (17-13) ja Montegranaro Biella (18-12) meeskonnaga.