fbpx
Close

Üle pika aja taas väljakule pääsenud Henri Drell aitas Pesaro hooaja esimese võiduni

Avatar
-Henri Drell | Foto: Diego Guglielmi

Itaalia korvpalli kõrgliigas teenis laupäeval Henri Drelli kodumeeskond Pesaro Carpegna Prosciutto Basket võõrsil tänavuse hooaja esimese võidu, kui Bologna Pompea Fortitudo alistati 80:77 (22:18, 19:16, 21:17, 18:26).

Henri Drell kuulus Pesaro koosseisu ja pääses pärast 22. detsembri kohtumist Pistoia OriOra vastu taas platsile. Mänguaega sai ta ligi üheksa minutit, aga punktiarvet ei avanud, kui eksis ainsal lähiviskel. Statistikasse kogunes üks lauapall ja vaheltlõige.

Kahekohalise punktiarvuni jõudis Pesaro poolelt neli meest. Troy Williams viskas 17 punkti ja võttis 6 lauapalli, Vasa Pusica lisas 15 silma ning võrdselt 12 punkti tõid Jaylen Barford ja Leonardo Tote, kes võtsid veel vastavalt 6 ning 10 lauapalli. Vastaste resultatiivseim oli Pietro Aradori 21 punkti ja 6 lauapalliga, Henry Sims tegi võimsa kaksikduubli 16 punkti ja 19 lauapalliga.

Pesaro jätkab turniiritabelis ühe võidu ja 16 kaotusega 17 meeskonna seas viimasel kohal. Bologna (9-8) asub seitsmendal positsioonil. Järgmise mängu peab Pesaro 19. jaanuaril, kui võõrustatakse Sassari Banco di Sardegnat.

scroll to top
Inline
Inline